Meer over Sligro Food Group

Sligro Food Group bestaat uit specifiek op de foodservicemarkt gerichte bedrijven in Nederland en België die met een totaalpakket food en aan food gerelateerde non food producten en diensten actief zijn in de groothandelsmarkt voor de etende en drinkende mens.

Onze formules

In Nederland zijn wij marktleider en richten wij ons met een landelijk netwerk van Sligro zelfbedieningsgroothandels en bezorgcentra op groot- en kleinschalige horeca, recreatie, cateraars, grootverbruikers, bedrijfsrestaurants, pompstations, het midden- en kleinbedrijf, kleinschalige retailbedrijven en de institutionele markt. Van Hoeckel richt zich als specialist specifiek op de institutionele markt, waar Sligro alle overige segmenten bedient. In de stadsregio Amsterdam zijn wij actief met de groothandelsformule ‘De Kweker’. In een langjarig strategisch partnership met Heineken verzorgt Sligro de exclusieve distributie van de Heineken fustbieren in Nederland.
In België richten Sligro en Sligro-M zich met een landelijk netwerk van zelfbedieningsgroothandels en bezorgcentra op de foodprofessionals, de gastronomische horecamarkt, grootverbruikers en KMO. JAVA Foodservice richt zich primair op de marktsegmenten institutioneel, bedrijfscatering en hotelketens.k.

Productiefaciliteiten

Sligro Food Group heeft eigen productiefaciliteiten voor gespecialiseerde convenienceproducten (Culivers) en verse vis (SmitVis). Daarnaast zijn er deelnemingen in verspartners voor vlees, wild & gevogelte en brood & banket, die zowel de Nederlandse als de Belgische markt bedienen.

Kompas

Iedere professional in food écht verder brengen!

Contactgegevens

Kaasafdeling Sligro Supermarkt

“Ik adviseer je graag bij het samenstellen van de perfecte kaasplank!”

Maikel Rijvers, kaasspecialist Sligro Bergen op Zoom

Sligro Foud Group N.V. in cijfers

74

Sligro
Groothandels

26 %

Marktaandeel
in Nederland

1935

Opgericht door
Abel Slippens

Ruim 6.000

Enthousiaste Medewerkers